DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz

Muhafazakâr Yaşam: muhafazakâr yaşam tarzına ve hassasiyetlerine saygılı ve uyumlu adımlar atarak.

Müşterilerimizin hassasiyetlerinden ödün vermeden, tatil ihtiyaçlarına karşılamak. Sadece muhafazakâr ürünlerin tanıtılması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması adına çalışmalarda bulunmak.

Yerli ve Milli: Ülkemizdeki tüketicilerimizi yine ülkemizin tesis ve ürünleri ile buluşturan. Yatırımcısından yazılımcısına tamamı yerli ve milli değerler taşıyan firmamız. Uluslar arası arenada da ülkemizi temsil etmektedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri hassasiyet, istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

İş ve Ticaret Ahlakı: değerlerimize göre bazen 4 ün 5 ten büyük olduğunu bilinci ile Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak.

Çevreye ve Topluma Saygı: Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek. Mirasçılarımız olan gelecek nesillerimize örnek değerler bırakmak.

Kaynak Yönetimi ve Verimlilik: Tüm süreçlerde her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamak

Katılımcı Yönetim Anlayışı: Çalışanlarımıza saygı ve açık iletişime dayalı, karar alma mekanizmalarına katılımı en üst planda tutan yönetim anlayışını sürdürmek ve geliştirmek.