HAKKIMIZDA

Turizm, otelcilik ve teknoloji bu projenin hayata geçirilmesi için en çok ihtiyaç duyulan tecrübelerdi.

2013 yılında ticari anlayıştan daha ziyade manevi hazzı daha tatmin edici olan ve muhafazakâr yaşam biçimini hayatının tüm alanlarında uygulayan güzel insanların dualarını almak düşüncesiyle projenin istişarelerine başladık.

2 yıl boyunca helal tatil, helal tatilde olması gereken asgari standartlar, sektördeki aktörler, sektörün eksiklikleri, ihtiyaç duyulan ve hala yeri doldurulamamış boşluklar konularında pazar araştırmalarının ardından hayırlısıyla hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Tecrübelerini yurt içi ve yurt dışından almış oldukları ödüllerle tescil ettiren vizyon sahibi bu iş adamları, 30 yıllık turizm, otelcilik ve teknoloji tecrübelerini birleştirerek HALALBEDS markasını ortaya çıkarmıştır.

Bu kulvarda önemli bir mihenk taşı olma yolunda önce Allah’ın izniyle ve daha sonra sizlerle hayırlısıyla ilerleyeceğimize inanmaktayız. Yerli ve milli bir marka olarak dünya helal turizm pazarında önemli bir yer elde etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda sizlere sunacağımız helal tatil imkânları ; Deniz kenarı yada sahile yakın Helal Tatil köyleri ve Oteller.

Gözlerden uzak Helal Tatil için tasarlanmış bahçesi, havuzu ve tüm nitelikleri ile size özel helal villalar.

Sağlığınız için size ve aileniz için Helal Termal Oteller.

İş Gezilerinizde kullanabileceğiniz Helal Şehir Otelleri.

Helal Tarih & Kültür Turları - Helal Tarih & Kültür Turları üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.
Kurucu Ortak : Ömer AVCI
  • Değerlerimiz
  • Misyon
  • Vizyon

Muhafazakâr Yaşam: muhafazakâr yaşam tarzına ve hassasiyetlerine saygılı ve uyumlu adımlar atarak.

Müşterilerimizin hassasiyetlerinden ödün vermeden, tatil ihtiyaçlarına karşılamak. Sadece muhafazakâr ürünlerin tanıtılması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması adına çalışmalarda bulunmak.

Yerli ve Milli: Ülkemizdeki tüketicilerimizi yine ülkemizin tesis ve ürünleri ile buluşturan. Yatırımcısından yazılımcısına tamamı yerli ve milli değerler taşıyan firmamız. Uluslar arası arenada da ülkemizi temsil etmektedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri hassasiyet, istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

İş ve Ticaret Ahlakı: değerlerimize göre bazen 4 ün 5 ten büyük olduğunu bilinci ile Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak.

Çevreye ve Topluma Saygı: Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek. Mirasçılarımız olan gelecek nesillerimize örnek değerler bırakmak.

Kaynak Yönetimi ve Verimlilik: Tüm süreçlerde her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamak

Katılımcı Yönetim Anlayışı: Çalışanlarımıza saygı ve açık iletişime dayalı, karar alma mekanizmalarına katılımı en üst planda tutan yönetim anlayışını sürdürmek ve geliştirmek.

Ülkemizdeki muhafazakâr tatil ürünlerinin artışını sağlayarak bu ürünlerin yurt dışında tanıtılması.

Bir Türk firmasının ve iş ortaklarının dünya helal tatil sektöründe aktif rol alması.

Muhafazakâr tatil, konaklama, tur, restoran vb turistik ürünlerin hem ülkemizde ve daha sonrasında tüm dünyada artmasını sağlamak.

Bu çizgide tüketiciyi doğru ve güvenilir ürünler ile buluşturmak ve hizmet sağlayıcıları tüketicilerin talepleri doğrultusunda daha bilgilendirerek daha kaliteli ürünler ortaya koymak diğer üreticileri pazara yönlendirerek yaygınlaşmasını sağlamak.

" Sadece helal ürünleri sunarak islami hassasiyeti yüksek olan mütedeyyin müslümanların yeni nesil tatil platformu "

Yönetim Kurulu

HalalBeds'in sürekli ve değişmeyen hedefi, tüm paydaşları için artan oranda katma değer oluşturmak, tüm aktivitelerini helal standartlar üzerine tesis etmek, uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile birlikte yürütmektir.

Ömer AVCI

CEO
HalalBeds'in genel vizyonundan ve yönünden sorumludur.

Samet YILDIZ

CSO
Tüm Satış ve Pazarlama aksiyonlarından sorumludur.

Uğur BAŞAR

CTO
Dijital Platformlar ve teknik konularından sorumludur.